pondělí 22. června 2026

lilie rozkvétají

 
Konečně rozkvetly lilie, zdálo se mi, že se k tomu docela dlouho chystaly. Fotila jsem včera, ale jde to takovým tempem, že dnes by byly fotky úplně jiné.
Dnes tedy monotematický liliový příspěvek.
Mějte hezký začátek týdne.




1 komentář:

  1. Já jsem letos bez lilií. Mnoho let jsem měla lilii zlatou - kdysi od mamky. Letos nevyrašila- asi si myši udělaly hody- pokud jim tedy lilie chutná. Kvete Ti krásně!
    Pěkný den!
    Hanka

    OdpovědětVymazat

Moc děkuji za návštěvu a za milé komentáře, které mi zde zanecháváte. Díky za váš čas.