úterý 19. dubna 2016

dárek má majitele!


Dárek již má svého majitele.
Nejdříve bych chtěla však všem moc poděkovat za milé komentáře a gratulace. Ty gratulace jsou myslím předčasné, zatím má kniha jen pár majitelů, ale líbí se a to jsem ráda.
Dnes jsem losovala sama bez přítomnosti notáře, tak abych nepodváděla :-), spočítala jsem si komentáře (Jaruško, Vás jsem zařadila jen jednou, omylem jste dala dva komentáře a Maryško, zařadila jsem i Tebe, i když jsi si knihu už koupila) a vytvořila kartičky s čísly dle počtu komentářů.Pořádně jsem vše zamíchala a vytáhla jsem na slepo lístek s číslem 1 a první komentář byl tento:

Tak jsem první, kdo se hlásí.
Objevila jsem tento blog teprve nedávno, ale ráda si sem chodím užít vašich pěkných textů. A je fajn, že jsou vydané knižně.
smerdovav@seznam.cz

Paní Věrko, moc děkuji  a co nejdříve se Vám ozvu do emailu a doufám, že Vás čtení bude bavit.
Ještě jednou moc děkuji všem za komentáře, které mě velmi povzbudily.
Inko, máš pravdu, že někdy si člověk splní i dávné sny, pokud o ně urputně neusiluje.

6 komentářů:

 1. Jupí. Moc děkuji šťastné ruce a těším se na knížku. Tato zpráva ještě více rozjasnila dnešní krásný sluneční den. Jak jinak, když je od Slunečnice.
  Marti moc děkuji a přeji vše dobré.

  OdpovědětVymazat
 2. Blahopřeji Věrce ke knížce, je to fakt prima čtení Maryša :)

  OdpovědětVymazat
 3. Marti, já gratuluji vítězce a rozhodně si knížku i tak pořídím. Jsem letní čtenářka a určitě se mnou stráví příjemný čas nicnedělání v Americe:O)..MĚJ SE KRÁSNĚ! Inka

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Inko, děkuji za Věrku. Měla z toho velkou radost, tak snad ji knížka baví. Jsem ráda za tvoji přízeň a Ameriku sleduji na tvém blogu a trochu závidím :-). Hezký večer. Martia

   Vymazat

Moc děkuji za návštěvu a za milé komentáře, které mi zde zanecháváte. Díky za váš čas.