pátek 14. července 2017

trochu jsem se zamilovala...Ano, uznávám, někdy jsem naprosto přízemní a miluju věci. A vůbec mi to nevadí. 
Do této naprosto zbytečné záležitosti jsem se zamilovala. A zelená je jen náhodou, jinou barvu neměli. Ale kdo ví... 
Nádobí myjeme jen málo, máňa (rozuměj myčka) to udělá za nás. Ale přece jen nože, anebo servis z antiku se mi nechce dávat do myčky. Občas tedy k tabletám je nutné koupit i něco na ruční mytí nádobí. Kdyby můj muž nekoupil litrovou láhev, no prostě byla v akci :-), a mně s ní nepřišla manipulace úplně děsná, pravděpodobně bych nehledala na netu nějakej dávkovač na saponát, páč saponát mám v lince u potřeb do myčky, tudíž jej nevystavuju. 
A když už hledám, musí se mi to líbit. Chci kolem sebe mít krásné věci.
Objevila jsem tam, kde jsem již mnohokrát nakupovala, toto  - set na mytí nádobí a rozhodla jsem se, že na to dva měsíce počkám, páč doba dodání je dlouhá, objednává se přímo v zahraničí. Ale zaujalo to i mého muže. V pondělí pošťák zvoní dvakrát a je to nádhera.
Ještě hezčí než na obrázku a příjemná keramika na omak. I to je pro mě důležité, anebo přinejmenším  je to bonus.Justýně se to teda moc nelíbí. Ale nemeje nádobí, tak je mi to jedno. A ani nebyla v rozhodovací komisi při hlasování o koupi.

6 komentářů:

 1. Marti. zamilovala ses velice dobře. Má myčka je sice můj největší přítel, ale je pravda, že jí občas u dřezu "zahnu" a přitom to nemám tak pěkně vymyšlené jako ty. :)
  Marcela

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Marcelko, to nebyl plán. Já jednám celkem impulzivně a moc o tom nepřemýšlím :-) Byla to náhoda, která se povedla.

   Vymazat
 2. Odpovědi
  1. No to rozhodně :-) A těším se tím pořád, chodím se do kuchyně kochat, i když tam nepracuju, ale to mě časem přejde :-)

   Vymazat

Moc děkuji za návštěvu a za milé komentáře, které mi zde zanecháváte. Díky za váš čas.