Jsem vyčerpaná pravděpodobně stejně jako vy. Na facebooku jsem zahlédla vtipnou glosu, omlouvám se autorovi, jehož jméno neznám, nicméně dovolím si citovat: "Současná vedra jsou zkušební provoz přípravy na peklo". Trochu fotím, mám připravené na blogu i nějaké příspěvky, ale jsem ráda, že dokážu ještě psát články na Seznam.cz, ostatní věci nedotahuji do konce.Tak to dnes přežijte, zítra se má prý trochu ochladit.
Tak misky optikou naší Sáry jsem pochopila už dávno, můj muž dosud ještě ne.
Pokaždé řekne, vždyť tam má ještě plno.
Žádné komentáře:
Okomentovat
Moc děkuji za návštěvu a za milé komentáře, které mi zde zanecháváte. Díky za váš čas.