Konečně rozkvetly lilie, zdálo se mi, že se k tomu docela dlouho chystaly. Fotila jsem včera, ale jde to takovým tempem, že dnes by byly fotky úplně jiné.
Já jsem letos bez lilií. Mnoho let jsem měla lilii zlatou - kdysi od mamky. Letos nevyrašila- asi si myši udělaly hody- pokud jim tedy lilie chutná. Kvete Ti krásně! Pěkný den! Hanka
Já jsem letos bez lilií. Mnoho let jsem měla lilii zlatou - kdysi od mamky. Letos nevyrašila- asi si myši udělaly hody- pokud jim tedy lilie chutná. Kvete Ti krásně!
OdpovědětVymazatPěkný den!
Hanka