čtvrtek 30. května 2024

otevřené zahrady


Víkend otevřených zahrad bude příští týden. Možná o této již tradiční akci víte, ale rozhodla jsem se článek, který vyšel včera, dát i na blog, třeba vás to bude zajímat a najdete na odkazu otevřenou zahradu někde u vás. Já píšu jen o Mělnicku.
Mějte pohodový den.

Víkend otevřených zahrad na MělnickuMarta Dušková
V rámci Víkendu otevřených zahrad, který se uskuteční o víkendu 8.-9. června, bude akce na Zámku Liblice, otevřená zahrada v areálu školy Česká zahradnická akademie a v parku Neuberk rovněž Česká zahradnická škola.

Zámek Liblice zve na každoroční prohlídku zámku, která je spojena s procházkou po zámecké oboře a zahradě. Akce se uskuteční v neděli 9. června ve 13 hodin.

Návštěvníci se mohou těšit na speciální komentovanou prohlídku zámku, zámecké zahrady a obory, která je oslavou umění a zahradní architektury.

Rezervace prohlídky je možné vytvořit přes hotelovou recepci na kontaktech +420 739 329 970 / +420 315 632 111, e-mail: recepce@zamek-liblice.cz.

Z mělnického regionu se do Víkendu otevřených zahrad zapojila i Česká zahradnická akademie v areálu školy, sady Na Polabí 411, Mělník.

Otevřeno během víkendu otevřených zahrad:

sobota (08.06.2024): 8:00-16:00 – komentovaná prohlídka od 10:00 - sraz před vchodem do hlavní budovy.

neděle (09.06.2024):---

Česká zahradnická akademie otevře o tomto víkendu i park Neuberk, Dobrovského 1777, Mělník.

Otevřeno během víkendu otevřených zahrad:

sobota (08.06.2024): 9:00 - 15:00

neděle (09.06.2024): -

další informace tady Víkend otevřených zahrad (vikendotevrenychzahrad.cz). (Ať nedojde k mýlce, že všechny odkazy vypadají stejně, ale nejsou. Stačí rozkliknout).

Všechny zahrady, které budou otevřeny ve Středočeském kraji, jsou zveřejněny na webu Víkend otevřených zahrad (vikendotevrenychzahrad.cz).

4 komentáře:

 1. Díky za informaci. Prozkoumám to, třeba v naší blízkosti nějaká taková otevřená zahrada bude.
  Měj se,Marti, hezky !
  Hanka

  OdpovědětVymazat
 2. Marti, skvělé tipy! Díky Jiřina z N.

  OdpovědětVymazat
 3. Marti, tahle akce je moc krásná a ještě mi to nikdy nevyšlo... Mrzí mě to.
  Přeji hezký den. Helena

  OdpovědětVymazat
 4. Marti, zajímavé tipy. Škoda, že je letos nejspíš nevyužiju, protože budu zřejmě příští víkend uklízet chalupu po řemeslnících.
  Měj se fajn

  OdpovědětVymazat

Moc děkuji za návštěvu a za milé komentáře, které mi zde zanecháváte. Díky za váš čas.