pondělí 23. března 2020

taková prkotina

a v kontextu dnešních dní naprostá blbost a kravina, a jak mě dnes po ránu potěšila. No teda tak na pět minut.
Tenhle svůj malinký úspěch si musím pro sebe zaznamenat do svého deníku.
Největší práci mi po ránu teda dal print screen obrazovky, už jsem dávno zapomněla, jak se to dělá, i když jsem ho dříve využívala hodně. Jsem zpocená až na patě, ale povedlo se. Já jsem teda věděla jak obrazovku vyfotit, ale kam s ní sakra pak?!
Vlastně to byl nápad naší Terezy, které jsem se po ránu pochlubila, protože ta jediná z našich tří dětí ví, co je vlastně top výběr: no vidíš, to je super, udělej si print screen a dej to na facebook nebo na blog.
No nevím, možná na blog.
Dnes mi přišel email z fler.cz: vaše zboží je dnes v top výběru, gratulujeme! 
Na této platformě jsem už spoustu let a kdysi jsem i pár věcí prodala. Určitě teda ne kvůli finančnímu obohacení, to by musely být ceny někde jinde, ale pro radost.
Dnes už se tím moc nezabývám, nicméně dávám sem svoje výtvarné výtvory. Nic jsem samozřejmě neprodala, obrázky, jak víte, rozdávám, ale beru to jako zpětnou vazbu podle udělených srdíček, zda je to naprostý propadák či nikoliv.
Na Fleru je tisíce a tisíce prodejců, takže kdo prodává, je to obrovský úspěch. A když vás někdo v tomhle množství najde a vybere vás ve svém souboru do top nominace, je to úspěch veliký. 
Jo v těch nominacích už byly moje obrázky několikrát, i to člověka potěší. A i tentokrát jsem věděla, že obrázek u Labe 2 je v nějaké top nominaci, protože na fler občas kouknu, ale zapomněla jsem na to jako už tolikrát. 
Tak dnes je to sobecky jen o mně.

P.S. A ještě k výzvě. Dejte mi prosím vědět, zda se ještě někdo přidáte, či zda mohu zveřejnit souhrn všech vašich krásných sbírek nesbírek, u kterých jsem se kochala a děkuji, že vás výzva oslovila.
Mějte zdravý den.

Mých pět minut slávy 😂 na fleru po letech podruhé.

24 komentářů:

 1. Jé Marti, to je krásný úspěch. Moc gratuluji. Dříve jsem na Fler hodně chodila, dnes už málo. Nakupovala jsem tam malé knoflíčky pro mé tvoření, panenky, prostě různé věci.
  Jak se dělá print screen obrazovky? To neznám.
  Přeji klidný, slunečný den. Růža

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Růži, nahoře na klávesnici máš tlačítko PrtSc, to zmáčkneš, když máš nastavenu obrazovku, kterou chceš ofotit. Nic ale neuvidíš. Já jsem pak přenesla do wordu na prázdný dokument s ctrl V, a když se ukázala obrazovka, uložila jsem jako fotku. Potom jsem si dala do programu na úpravu fotek, který běžně používám, abych mohla odříznout vše, co tam nechci. Kdybys viděla na liště všechna má otevřená okna, asi by to byl trochu šok :-) To je vše, je to lehké, jen jsem si nemohla v první chvíli vzpomenout. Měj klidný den.

   Vymazat
 2. To hezké marti. Srdečně gratuluji. Já ten portál vůbec neznám...Print Screen je tlačítko na klávesnici. Zmáčkne se pak se obrázek může uložit například do prográmku Malování, který je součástí Windows, kde se dá obrázek dále upravovat a není to složité...Ještě k výzvě: Já jsem přidala tři slony, ale mám je na blogu Obrázků ...Krásný den Martičko a opatruj se, ať jste všichni zdraví.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jaruško, děkuji a i tobě a tvým blízkým přeji klidný a zdravý den.

   Vymazat
 3. Gratujuji, jsou potřeba takové milé radosti.
  Klidný den přeji. J.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jani, gratulovat ani není k čemu, dnes o tom už ani nevím. Měj pokud možno pohodový den.

   Vymazat
 4. Marti, jsi Hvězda a já zas mám radost, cos to vlastně nakreslila, neb si myslím, že je to Labe u Obříství???pohledem k Mělníku...
  mám to nafocené. pac a husu Jiřina z N.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jiřinko, ano poznala jsi to správně a já tě obdivuji a na druhou stranu mě to potěšilo. Zatím to poznal jen Pavel, který tam samozřejmě byl se mnou. Měj klidný den.

   Vymazat
 5. Marti, to je náhodou super, každá takováto maličkost moc potěší. Gratuluji.
  Měj i nadále krásné dny. D.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Dáši, děkuji i když není vlastně k čemu gratulovat, dnes už je to za mnou :-) Posílám ti moc pozdravů.

   Vymazat
 6. Marti, je to super. :-D I "taková prkotina" může přinést spoustu radosti.
  Hezké dny. :-D

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jaruško, ano přinesla radost na pět minut, jak jsem psala pět minut slávy:-) Měj dny ve zdraví.

   Vymazat
 7. Marti, moc se omlouvám, ale zasekla jsem u stroje a roušek:-))))). Prosím tě, vydrž, už na příspěvku pracuji.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Rijo, nebyl důvod se omlouvat ani v normální době natož teď. Psala jsem to právě pro ty, kdo to nestíhali. A ty medvídci mě fakt okouzlily, díky.

   Vymazat
 8. Marti jaká prkotina, ten obrázek se mi moc líbí.Když budeš mít chuť maluj.Nádhera.Martina

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Martinko, ten už je starý, malovala jsem ho někdy vloni v září. Od té doby jsem namalovala spoustu jiných. A moc ti děkuji, maluji pořád.

   Vymazat
 9. Marti, gratuluji! Je to krásný pozitivní obrázek ♥ Hezký den, M.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Majunko, já mám pocit, že všechny moje výtvory jsou většinou pozitivní. Měj klidný den.

   Vymazat
 10. Také se připojuji ke gratulantům. A obzvlášť v dnešní době je potřebná každá pozitivní zpráva a tato teda je. Ať je líp a líp. V.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Věruško, to si myslím přejeme všichni, měj pokud možno pohodový den.

   Vymazat
 11. Marti, zrovna dneska jsem měla obraz od tebe(co jsem vyhrála) v ruce. Nedávno jsem mu konečně koupila rám a dneska jsem si ho donesla do práce, že si ho tam pověsím místo starého kalendáře. Jenže jsem zjistila, že jsem ho dala do rámu opačně, takže Ŕíp by byl vrcholkem dolů. A už jsem se nedostala k tomu to v rámu přehodit. Takže je zatím opřený o zeď a čeká, až zas budu místo home office pracovat z kanceláře, nebude se na mne hrnout jeden úkol za druhým a já budu mít chvilku ho pověsit jak se patří :).
  Měj se krásně

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Stáni, jéééé to mě potěšilo :-) Už jsem dávno zapomněla, co kdo má. Děkuji a měj se krásně.

   Vymazat
 12. Marti, moc gratuluji!
  Radovat se musíme skutečně i z maličkostí!
  Přeji krásný den, Helena

  OdpovědětVymazat

Moc děkuji za návštěvu a za milé komentáře, které mi zde zanecháváte. Díky za váš čas.