pondělí 14. června 2021

mezi poupaty
Vloni byly už rozkvetlé keře růží podle vzpomínek na facebooku a to hodně. Celé keře byly obsypaný. Ale i zámek Veltrusy musel zrušit pravidelnou tradiční slavnost růží, protože prostě není co ukázat. 
Tak co bych chtěla, že jo.
Nicméně poupat je hodně a jsou krásná. Možná je fotím raději než rozkvetlé růže. Jsou taková tajemná. Ještě svoji krásu skrývají.
Tak dnešní zahradní revize se Sárou. Jak jinak.
Mějte pěkný růžový vstup do nového týdne.

A aby to nebylo dnes jen o růžích, tak ještě krásně rozkvetlé závěsné květináče. Už konečně začínají nakvétat i pelargonie, ale ty až někdy příště.


10 komentářů:

 1. Ranní procházka po zahradě je krásný začátek dne. Sára vypadá, že ji upoutalo docela něco jiného než růže.;-)
  Mějte pohodový den.

  OdpovědětVymazat
 2. Marti nádhera.Růže jsou moje srdcovka ♥.Já je na jaře tak ostříhala že jsem se bála že po té dlouhé zimě z nich letos nic nebude.A včera jsem koukala že už také mají poupátka.Měla jsem takovou radost :o) Zdravím a mávám ♥

  OdpovědětVymazat
 3. Je to letos opravdu vše trochu opožděné. Taky mám na růžích poupata, ale vypadá to, že ještě tak hned se rozkvést nehodlají.
  Hezký den, Marti !
  Hanka

  OdpovědětVymazat
 4. No, tak to je nádhery při pondělku!
  Děkuji za fotky i přání, zatím je den OK, snad to tak bude pokračovat.
  Marti, i ty měj hezký den, Helena

  OdpovědětVymazat
 5. To je jsou krásné fotografie. Růže Ti krásně nakvétají a v květináčích to máš asi milionbell? a petunie, které Ty Ti také krásně kvetou. Přeji Ti moc hezké dny a tu šibalku Sáru schovanou za růží za mě pořádně pomazli.

  OdpovědětVymazat
 6. Marti, krásné květinové fotografie, které lahodí mému oku. 👍🌸👍
  Dva týdny jsem byla bez internetu, rekonstruujeme svépomocí byt. Pokračování se odkládá, dnes jsme byli na druhé vakcíně a máme si dát relax.
  Měj prima dny. 🍀

  OdpovědětVymazat
 7. Krásně ti to kvete a ještě pokvete. My teď nebyli o víkendu na chalupě, tak jsem zvědavá, co kytky provedly :). Pivoňka už měla na květ a růže taky asi dvě poupátka.
  Hezký den

  OdpovědětVymazat
 8. Ahoj Marti,
  krásné fotky krásných květů! Já jsem doma momentálně obklopená vázami s řezanými květinami. Máme za sebou první týden maturit a miláčkové mě obdarovali krásnými kyticemi. Kromě toho jsem měla i narozeniny a dostala jsem nějaké květiny v práci, což mi udělalo velikou radost. Dokonce jsem dostala i malinký květináček s červenými růžemi, které si mám pak zasadit na chatě. Doufám, že se tedy pak uchytí:-)
  Měj se krásně,
  Hanka z ciculka.cz

  OdpovědětVymazat
 9. Marti, taky mám ráda poupátka růží,ale i ostatních kytiček. Krásně Ti to kvete. Zdraví Lenka
  www.babilenka.cz

  OdpovědětVymazat
 10. Krásné fotky a krásné těšení na jejich květy. Na růže je ještě čas. Obzvláště letos. Přeji pěkné květy.
  V.

  OdpovědětVymazat

Moc děkuji za návštěvu a za milé komentáře, které mi zde zanecháváte. Díky za váš čas.