neděle 15. července 2018

vodní bomby


Největší včerejší zábava pro všechny, které pro děti koupil můj muž. No byla to zábava nejen pro děti a nevím, kdo bude uklízet zahradu plnou prasklých bomb. Asi nákupčí.
A mokří jsme byli skoro všichni i bez koupání v bazénu. Kdo se chcete inspirovat, tak ještě k tomu stříkací pistoli a o zábavu je postaráno na několik hodin.


Včera jsem moc nefotila. Sešli jsme se v hojném počtu a hlavně jsme si povídali. Na focení nebyl čas.
A takto to u nás vypadá po včerejším večeru. U nás se zkrátka uklízí až ráno. 
Pro mě je důležitější být spolu. Mějte pěknou neděli.
Jdu naplnit další myčku.

16 komentářů:

 1. Zábava na zahradu do horkého dne jako dělaná :-). Možná jsi pak měla vyhlásit soutěž o to, kdo přinese nejvíc bombových pozůstaků ;-). Mohlo být třeba vysbíráno :-D
  Já se po takovýchto akcích snažím následky likvidovat ještě týž den. Ráda si přispím a nerada hned po ránu řeším binec. Ale je fakt, že ne vždy na to je chuť a síly.
  Hezkou neděli

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Stáni, soutěž bude :-) My už jsme si zvykli likvidovat binec ráno, když jsme odpočatí. Když jsme sami doma, mám ráda ráno také pořádek, ale když je tu párty, tak je mi to fuk. Měj se krásně.

   Vymazat
 2. Pěkná party 😊 Vodní bomby a pistole u nás taky frčely, když byly děti malé. Zábava venku je pro ně stejně nejlepší. To bylo smíchu, viď?
  Měj se Marti krásně, Petra

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Petra, na bomby si v dětství našich dětí nepamatuji, ale stříkací pistole ano. A jak je vidět baví to i další generace. Hezkou neděli.

   Vymazat
 3. Maarti, byla to super rodinná sešlost. Našim vnoučatům by se zábava s vodními bombami a stříkacími pistolemi určitě líbila.
  Dnes mám v kuchyni hromadu nádobí, mladí s dětmi před chvílí odjeli. A my si s dědečkem hodíme mincí, kdo bude tu horu nádobí umývat.;-) Přeji hezké odpoledne. Růža

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Růži, no u nás to meje Máňa (myčka), ale uklízeli jsme včera oba. Ale nevadí mi to, nikdy neuklízíme hned, není to důležité. Měj se krásně.

   Vymazat
 4. Cítím to stejně, nádobí nikam neuteče a ráno se bez výrazných problémů opucuje, důležitý je ten kontakt a když je založený barevných bombách, skutečná paráda.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Blondýnko, my to tak máme furt, což rozčiluje moji mamku, která je zvyklá uklízet okamžitě, sotva ti odpadne příbor od ruky :-) Já to mám prostě jinak.

   Vymazat
 5. Marti, hezky jste si užili odpoledne i večer. A nádobí neuteče, hlavně, že jsou prázdné talíře. To je pak vidět, že chutnalo. :o)
  Měj krásné dny. D.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Dáši, užili a moc jsme to oba s mým mužem potřebovali. Měj se krásně.

   Vymazat
 6. Z vodních bomb jsme u nás už všichni vyrostli, ale kdo ví, myslím, že ještě nějaké mám :o)
  Marti, myslím, že si něco takového moc potřebovala a jsem fakt ráda, že se den povedl. Kdo by řešil nádobí...
  Pa, Helena

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Helenko, ano potřebovala, naprosto. Byla jsem sice potom dost unavená, ale šťastná. Měj se krásně.

   Vymazat
 7. Tak to jste měli bezvadnou party :-). A nádobí ? - je fakt, že udělat se to musí, ale je asi jedno kdy. Jak je nálada.
  Měj se hezky!
  Hanka

  OdpovědětVymazat
 8. Prima zábavka do horúcich letných dní ... Deťom sa určite páčilo ... Marti, maj pekné dni ... L.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Laury, ano líbilo nejen dětem, ale i dospělým. Měj se krásně.

   Vymazat

Moc děkuji za návštěvu a za milé komentáře, které mi zde zanecháváte. Díky za váš čas.