středa 8. ledna 2020

dušinkový
Ježíšek mi nadělil náhrdelník s Dušinkou a už tomu začínám říkat sbírka. 
Nebyl to ale plán, prostě se tak stalo.
 Dušinky od české grafičky a malířky Dušany Rapošové mám ráda. Kabelku už mám třetí rok a musím říct, že naprosto nedoznala žádných změn opotřebování. Dokonce jsem ji ještě ani nestříkala impregnací, kterou jsem ke kabelce koupila. Je pořád jako nová. 
U jiných kabelek už v této době vidím známky opotřebování a musím říct, že tuhle nosím nejvíc.
A miluji ji nejen pro její design, ale je neskutečně lehká, takže když tam narvu kromě obvyklých věcí ještě velký foťák, není to tak těžké jako u jiných kabelek, kde můj muž říká při občasném podržení (jen občasném, nemám ráda, když chlapi nesou dámskou kabelku!!!), jestli tam nemám náhodou cihlu. 
Když jsem Dušinku objevila, byly to vlastně jen kabelky a taštičky. 
Dnes už se sortiment hodně rozšířil, a pokud máte zájem, můžete se podívat tady.Tak dnes trochu něžný, ženský příspěvek.
A aby to nebylo jen o Dušinkách, přidávám ještě jeden zvláštní náhrdelník, který mě oslnil na netu a můj muž mi ho nadělil i s Dušinkou kromě dalších jiných věcí.
Tady se mi líbila ta kombinace šály a přívěsku.
Mějte pěkný den. My dnes jdeme letos poprvé za kulturou.

10 komentářů:

 1. Marti, dnešním příspěvkem jsi mi udělala radost. Tvorbu autorky znám z FB a také ji obdivuji. Kabelku bych také s radostí nosila i náhrdelník. Až si budu chtít udělat radost, vím kam jít.
  I druhý náhrdelník je zajímavý.
  Mějte krásný den. Růža

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Růži, to jsem ráda, že jsem ti udělala radost. Měj pěkný den.

   Vymazat
 2. Ano, krásný ženský příspěvek. Oba náhrdelníky jsou moc hezké!
  Hezký den s krásným kulturním zážitkem!
  Hanka

  OdpovědětVymazat
 3. Teda Marti, já jsem paní Rapošovou nikdy neobjevila.Teď díky tobě jsem si prohlížela její výrobky a můžu říct, že prostě nádhera.Ta tvoje kabela, peněženka a přívěsek jsou překrásný.No, já mám pět kabelek z pravé kůže už teda dlouho, ale jsou pořád jako nové.A ten náhrdelník v šátku to je teda bomba.Mějte krásný kulturní večer.Martina

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Martinko, já myslím, že už tady odkaz na výtvarnici byl, když jsem dostala tu kabelku. I já mám kabelky z kůže, ale mám ráda i z jiného materiálu jako je Dušinka. Měj pěkný den.

   Vymazat
 4. Marti, taky se mi náhrdelníky líbí. Kabelka by pro mne nebyla - zvykla jsem si na batůžek (do práce městský) a nemůžu si to vynachválit :).
  Hezký den

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Stáni, já vím, že ty nosíš batůžky, už jsme se myslím o tom jednou bavily. Mně se taky líbí, jen k mému stylu oblékání se nehodí. Měj krásný den.

   Vymazat
 5. Opravdu moc hezký, něžný, ženský příspěvek! Manžel je pozorný, náhrdelník je moc krásný!
  Marti, přeji hezký den, Helena

  OdpovědětVymazat

Moc děkuji za návštěvu a za milé komentáře, které mi zde zanecháváte. Díky za váš čas.