pátek 10. června 2022

přáníčka s malým zpožděnímNarozeniny mého muže byly a slavily se už koncem května, ale k nafocení krásných přáníček jsem se dostala až teď. 
Přání dědovi od Loly a Alana jsou krásná a originální, tak je chci na blogu archivovat. Máme sice schovaná přáníčka, dopisy a obrázky i našich dětí, když byly malé, protože takové věci prostě nejde vyhodit, už je toho doma tolik i od vnoučat a některé obrázky visí po domě v rámech mezi výtvarnými díly našich dětí, ale tady na blogu je větší jistota.
Navíc myslím, jak vás tady na blogu znám, že i vy si je rádi prohlédnete.
Tak dnes malinká výstavka na takové to domácí dívání.
Nejcennější je, že děti tvořily přáníčka naprosto samostatně, ostatně jako vždy. Teď už nepotřebují ani pomoct s psaním či vymýšlením přání. Je to naprosto samostatná práce.
Mějte pohodový pátek.

P.S. Děkuji za komentáře k netřeskům. Mám je už několik let a některé kvetly naposledy před dvěma lety, takže nějaké zkušenosti s kvetením mám. Myslím, že na blogu jsou i nějaké fotografie. Byly ale na terase, kterou jsme vloni museli rekonstruovat a od té doby máme netřesky na očích na zahradě. 
A jelikož vypadá, že jich letos pokvete hodně, asi jim to s námi svědčí víc než na té terase.
6 komentářů:

 1. ...to je tak krásné...
  Marti, měj pohodový večer, Helena

  OdpovědětVymazat
 2. Marti, přáníčka od dětí jsou vždycky roztomilá. A Lole se moc povedli ti ptáčci
  Hezký den

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Stáni, jeden ptáček je Lolinky a druhý Alánka, musela jsem to uvést na pravou míru. Měj pohodovou sobotu.

   Vymazat
 3. Marti, ta přáníčka vhání slzy do očí. Máte šikovná vnoučata a hezkou rodinku.
  Netřesky jsem viděla na FB a svrběla mě ruka napsat k tomu příspěvek. Já jsem spíš nerada, když kvetou. V podstatě to nakonec není pěkné a kvetoucí rostlina uhyne. Ano, zůstanou tam nové, ale ta stará se musí odstranit. Takže netřesky jsou věčné téma. Promiň.

  OdpovědětVymazat
 4. Marti dětské obrázky vždycky potěší. Je to výraz lásky a zahřejí u srdíčka. také mám obrázky ještě schované. Přeji oslavenci všechno nejlepší.

  OdpovědětVymazat

Moc děkuji za návštěvu a za milé komentáře, které mi zde zanecháváte. Díky za váš čas.